Wspaniałe emocje, duma i wielkie brawa – tak w skrócie można podsumować niezwykłe wydarzenie, w którym mieli okazję uczestniczyć uczniowie naszej szkoły. Wybraliśmy się wspólnie do Piechowickiego Ośrodka Kultury (POK) na spektakl pod tytułem „Nasza Klasa”. W rolach głównych zobaczyliśmy nasze utalentowane koleżanki, które oczarowały całą widownię.
Młode talent pod skrzydłami mistrza
Przedstawienie zostało przygotowane przez grupę teatralną prowadzoną przez Łukasza Dudę – znanego z pasji i świetnego podejścia do młodych artystów. Reżyser udowodnił, że potrafi wydobyć z młodzieży to, co najlepsze.
Na scenie błyszczały cztery młode aktorki:
- Hanna
- Helena
- Jagoda
- Vlada
Pasja, praca i wielkie zaangażowanie
Dziewczyny poradziły sobie z aktorskim wyzwaniem po prostu po mistrzowsku! Każda z nich wniosła do spektaklu niesamowitą energię i autentyczność. Oglądając je na scenie, nikt nie miał wątpliwości, jak wiele pracy, serca i wolnego czasu włożyły w przygotowania do tej premiery. Opanowanie trudnego tekstu, ruch sceniczny i przede wszystkim walka z tremą – we wszystkim poradziły sobie na medal.
„To nie był zwykły występ, to był pokaz prawdziwego talentu i dojrzałości scenicznej. Jesteśmy ogromnie dumni, że mamy w szkole tak zdolne artystki!” – komentowali poruszeni widzowie po wyjściu z sali.
Serdecznie gratulujemy Hannie, Helenie, Jagodzie oraz Vladzie, a także panu Łukaszowi Dudzie. Dziękujemy za te niezapomniane chwile i z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle z Waszym udziałem!



