Sukces naszych uczennic na scenie Piechowickiego Ośrodka Kultury!

Wspaniałe emocje, duma i wielkie brawa – tak w skrócie można podsumować niezwykłe wydarzenie, w którym mieli okazję uczestniczyć uczniowie naszej szkoły. Wybraliśmy się wspólnie do Piechowickiego Ośrodka Kultury (POK) na spektakl pod tytułem „Nasza Klasa”. W rolach głównych zobaczyliśmy nasze utalentowane koleżanki, które oczarowały całą widownię.

Młode talent pod skrzydłami mistrza

Przedstawienie zostało przygotowane przez grupę teatralną prowadzoną przez Łukasza Dudę – znanego z pasji i świetnego podejścia do młodych artystów. Reżyser udowodnił, że potrafi wydobyć z młodzieży to, co najlepsze.

Na scenie błyszczały cztery młode aktorki:

  • Hanna
  • Helena
  • Jagoda
  • Vlada

Pasja, praca i wielkie zaangażowanie

Dziewczyny poradziły sobie z aktorskim wyzwaniem po prostu po mistrzowsku! Każda z nich wniosła do spektaklu niesamowitą energię i autentyczność. Oglądając je na scenie, nikt nie miał wątpliwości, jak wiele pracy, serca i wolnego czasu włożyły w przygotowania do tej premiery. Opanowanie trudnego tekstu, ruch sceniczny i przede wszystkim walka z tremą – we wszystkim poradziły sobie na medal.

„To nie był zwykły występ, to był pokaz prawdziwego talentu i dojrzałości scenicznej. Jesteśmy ogromnie dumni, że mamy w szkole tak zdolne artystki!” – komentowali poruszeni widzowie po wyjściu z sali.

Serdecznie gratulujemy Hannie, Helenie, Jagodzie oraz Vladzie, a także panu Łukaszowi Dudzie. Dziękujemy za te niezapomniane chwile i z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle z Waszym udziałem!